Чому варто вибрати доглядальницю у нас

Швидко реагуємо на запит

Підбираємо доглядальницю у найкоротший термін і укладаємо договір безпосередньо вдома. Вам не доведеться витрачати час на поїздки по місту, паперову тяганину. Наш співробітник приїде до вас, пояснить всі пункти договору, допоможе його оформити. Вся процедура займе кілька хвилин і доглядальниця прибуде до вас в день звернення.

+38 (050) 447-75-33

Підібрати доглядальницю прямо зараз

Практикуємо індивідуальний підхід

При виборі персоналу враховуємо медичні показники, побажання замовника і пацієнта. Підбираємо доглядальницю, виходячи з її професійних, особистісних якостей і досвіду. Враховуємо психологічний стан хворого і особливості його характеру, щоб забезпечити повноцінний комфорт під час співпраці.

Контролюємо персонал

За бажанням замовника здійснюємо постійний контроль за роботою доглядальниці. Оперативно реагуємо на скарги, усуваємо їх наслідки, якщо є. Рекомендуємо лише надійних доглядальниць з власної бази, які регулярно проходять психологічну та професійну перевірку.

Беремо всю відповідальність на себе

Якщо вам, з яких-небудь причин, не підійшла доглядальниця, ми БЕЗКОШТОВНО замінимо її на іншого фахівця. Ви підбираєте патронажну сестру, виходячи з професійних і особистісних переваг, включаючи: вік, зовнішні дані, психологічний тип тощо. І ми повністю відповідаємо за якість послуг кожного нашого співробітника.

Вартість послуг доглядальниці

Вартість послуг доглядальниці залежить від стану підопічного, графіка і умов роботи.

Денний догляд

від 600грн/день

Послуги приходящої доглядальниці

Подобово

від 800грн/доба

Догляд за літнім подобово

З проживанням

від 12000грн/місяць

З проживанням в домі підопічного

За місяць

від 12000грн/місяць

Вартість послуг за місяць роботи доглядальниці

Вартість послуг агентства дорівнює одній місячній зарплаті працівника, сплачується одноразово за підбір фахівця. Протягом року гарантується безоплатна заміна доглядальниці.

+38 (050) 447-75-33

Дізнатися про ціни докладніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.