Виведення із запою на дому: усунення симптомів алкогольної інтоксикації за допомогою крапельниць

Отруєння алкоголем може призвести до коми або летального випадку. Якщо у вас або вашого родича з’явилися симптоми інтоксикації: головний біль, тремор, блювота, часте серцебиття і слабкість, радимо викликати нарколога, який за допомогою крапельниці очистить організм і поверне його в тонус.

+38 (050) 447-75-33

Замовити виїзд нарколога на дім

Виїзна служба нашої клініки працює цілодобово, виїжджає в будь-який район Києва. У розпорядженні наркологів EVOMED – необхідні медикаменти та обладнання для процедури і діагностики. Одна процедура займає від 40 хв. до 1 години, іноді потрібно поставити кілька крапельниць.

Коли виклик нарколога на дім необхідний

Отруїтися алкоголем можна, випивши один раз велику кількість спиртного, або вживаючи «міцні» напої регулярно. Інтоксикація може привести до:

  1. Поверхневої коми. Втрачається ясність свідомості, шкіра червоніє, починається блювота. При цьому зберігається реакція зіниць на світло і запах нашатирного спирту.
  2. Коми середньої тяжкості. Людина «обм’якає», м’язи розслабляються, відбувається мимовільне сечовипускання і дефекація.
  3. Глибокої коми. Ослаблення пульсу і дихання, відсутність реакції на світло, посиніння шкіри, відсутність рефлексів.

Якщо ви помітили такі симптоми у себе або близької людини, негайно зверніться по медичну допомогу. Алкогольна інтоксикація чревата зупинкою дихання або задухою від блювотних мас. Рішення прокапати від алкоголю в даному випадку може стати рятівним, допоможе уникнути важких наслідків.

Виїзд нарколога на дім: що входить в послугу

Усунення алкогольної інтоксикації часто вимагає швидких і рішучих дій, тому на кожен виклик наша служба реагує оперативно. Ми дізнаємося симптоми, підбираємо медикаменти та обладнання, швидко виїжджаємо за адресою. На місці нарколог досліджує стан пацієнта:

  • вимірює тиск і серцевий ритм;
  • проводить ЕЕГ-дослідження;
  • визначає рівень цукру і алкоголю в крові.

Після чого готує крапельницю. До її складу можуть входити протинудотні, і протиалергічні препарати, гепатопротектори і снодійне. Також використовуються протисудомні і ангіотензинові препарати.

По завершенні процедури наш фахівець видасть необхідні медикаменти і призначить підтримуючу терапію. Він проконсультує пацієнта і родичів, відповість на всі питання.

Небезпека етанолу для здоров’я

Алкоголізм призводить до цирозу печінки, онкології, клінічної депресії і виразки шлунку. Велика кількість етанолу в організмі може стати причиною коми, а одноразова доза в 4-12 гр. на кілограм ваги – смерті від алкогольної інтоксикації.

Потрапляючи в організм, етанол розщеплюється і виділяє канцероген – ацетальдегід. Речовина стає причиною ДНК-мутацій і загибелі нейронів, захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, ЦНС, серцево-судинної системи, легенів і нирок. Щоб уникнути негативних наслідків алкогольної залежності, необхідно якомога раніше розпочати лікування. І почати варто з того, щоб прокапати від алкоголю на дому або в умовах стаціонару.

Викличте лікаря-нарколога додому при перших ознаках інтоксикації. Виїзна бригада EVOMED працює по Києву в режимі 24/7. Прибуває на місце не пізніше, ніж через годину після заявки. Ми професійно надаємо першу допомогу, робимо це анонімно і без постановки на облік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.