Приватний будинок для престарілих знаходиться в Кривому Розі, в мальовничому і тихому районі. Пансіонат для людей похилого надає послуги з медичного і психологічного супроводу, проводить реабілітацію після інсульту, інфаркту, травм.

Ми приймаємо на постійне або тимчасове проживання людей, які втратили здатність до самообслуговування, потребують побутової допомоги, лежачих пацієнтів. Ви можете привезти до нас літню людину, яка страждає на деменцію або хворобу Альцгеймера, і ми забезпечимо їй повноцінний сестринський догляд, 4-х разове збалансоване харчування.

Умови проживання

Наш пансіонат забезпечує максимально комфортні умови проживання, створені з урахуванням особливостей віку і стану здоров’я мешканців. Лежачі хворі і пацієнти з інвалідністю забезпечені медичними ліжками, кріслами-каталками, протипролежневими матрацами. У кожного мешканця є власна тумба і кнопка виклику персоналу. У кімнатах регулярно проводиться санобробка і прибирання, є телевізори.

Персонал

У пансіонаті EVOMED працюють досвідчені доглядальниці і медичні сестри, санітари і реабілітологи. Вони регулярно проходять професійне та психологічне тестування, тактовно і шанобливо ставляться до кожного гостя. Ми співпрацюємо з медичними клініками Кривого Рогу, тому завжди зможемо запросити профільного фахівця до вашого родича, мешканці регулярно проходять медогляд.

Вартість послуг

На сьогоднішній день приватний будинок престарілих пропонує найдоступніші ціни в Україні на соціальну допомогу для літніх і хворих людей.
Наші ціни формуються прозоро, остаточна вартість проживання залежить від умов утримання і обраного спектра послуг. У базову вартість входить використання спеціалізованого обладнання, 4-х разове харчування та проживання, сестринський догляд.

Харчування в пансіонаті

харчування в приватному будинку для престарілих
Меню складається з урахуванням віку і стану здоров’я постояльців. У ньому в обов’язковому порядку присутні: м’ясо, риба, молочні продукти, овочі та фрукти, клітковина. Для пацієнтів зі стоматологічними проблемами, після інсультів і інфарктів, їжа подрібнюється в блендері. Для хворих з цукровим діабетом, проблемами шлунково-кишкового тракту, психо-фізіологічними проблемами є окреме меню. Існує можливість розробки індивідуальної дієти.

Режим дня

Постояльці приватного будинку для людей похилого віку EVOMED живуть по вставленому режиму дня, що благотворно впливає на їхнє здоров’я і психологічний стан. Він особливо важливий для пацієнтів з деменцією, хворобою Альцгеймера і Паркінсона, так як значно уповільнює хід хвороби. Регулярний режим дня дозволяє налагодити сон і травлення постояльців, привносить відчуття стабільності в їхнє життя.

Дозвілля

дозвілля в пансіонаті

Приватний будинок для людей похилого віку забезпечує максимально комфортні умови для своїх постояльців. У нас гості святкують дні народження в колі однолітків, грають в настільні ігри, разом переглядають телепередачі, читають книги. Здійснюють прогулянки облагородженою територією пансіонату під наглядом персоналу.

+38 (050) 447-75-33

Дізнайтеся докладніше про роботу пансіонату прямо зараз!

Приватний будинок для людей похилого віку EVOMED – це приємний сучасний будинок для пенсіонерів.

Наші клієнти знаходять у нас новий дім, а завдяки багатьом спільним заходам у них з’являються нові друзі. Ми надаємо висококласну медичну і реабілітаційну допомогу. Часто до нас звертаються немічні клієнти, які завдяки ретельній реабілітації поступово поправляють своє здоров’я. Ми забезпечуємо клієнтам приватного будинку престарілих постійну професійну турботу і почуття безпеки.

One Comment

  1. Pingback: Приватна швидка допомога Кривий Ріг | Замовити реанімобіль Evomed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.