Інтер'єр пансіонату у Дніпрі
Абсолютно всі люди з високими моральними, духовними та етичними принципами готові на все для забезпечення гідної старості своїм рідним та близьким. Однак через динамічний ритм життя далеко не завжди вдається самостійно виявити турботу щодо старшого покоління. Благо, у будь-якій можна знайти вихід. В даному випадку – це будинок для людей похилого віку Дніпро. Йдеться про комерційний заклад, який повністю відповідає європейським стандартам якості. Тут створено всі умови для підтримання зручності та безпеки постояльців. Вони можуть розраховувати на цілодобову турботу, доброзичливу атмосферу, чисте повітря та щасливу старість.

Чому будинок для людей похилого віку в місті Дніпро — це найкращий варіант для людей похилого віку?

Будинок для людей похилого віку в місті Дніпро славиться своїми комфортними умовами проживання. Новоприбулі можуть розміщуватись як в окремих номерах, так і кімнатах для кількох осіб. Співробітники вжили всіх заходів, щоб навіть людям із фізичними обмеженнями було зручно переміщатися. Високий рівень комфорту підтримується і впорядкованою територією, яка розташована в екологічно чистому районі, а також сучасною матеріально-технічною базою.

Якісне харчування

На окрему увагу заслуговує якісне харчування. Постояльців годують кілька разів на день, кухарі створюють різноманітне меню та належним чином готують продукти. Люди на дієтичному харчуванні можуть розраховувати на низку спеціальних пропозицій. Співробітники забезпечують смачне та корисне харчування, індивідуально підходять до кожного постояльця.

Професійний та регулярний медичний огляд

Завдяки професійному та регулярному медичному огляду пенсіонери можуть своєчасно дізнаватися про недуги та розпочинати терапевтичну програму. Штат складається зі співробітників з медичною освітою, які легко проводять усі необхідні маніпуляції для забезпечення виконання приписів лікарів. Ми ретельно відстежуємо стан здоров’я пацієнтів та забезпечуємо їх повноцінним медичним доглядом.

Наявність якісної матеріально-технічної бази дозволяє підтримувати чистоту та порядок по всій території. Виробляється щоденне прибирання, прання та прасування речей. Персонал особисто відповідає за чистоту та комфорт. Люди, які мають обмежені можливості, обслуговуються досвідченими доглядальницями, що максимально приділяють увазі бабусям та дідусям.

Цікава програма дозвілля

У пансіонаті неможливо занудьгувати чи відчути себе самотнім. Тут постійно організовується цікава програма дозвілля. Бажаючі можуть будь-якої миті подивитися телевізор, пограти в настільні ігри та погуляти на свіжому повітрі. До пенсіонерів досить часто приїжджають родичі, спілкуються з ними або взагалі забирають із собою на вихідні, святкові дні. У нашому закладі ніхто не занудьгує і не зіткнеться з тугою, водночас гарантується збереження спокою, тиші та проживання у екологічно чистій зоні.

One Comment

  1. Pingback: Наталії Миколаївній 75! - ☑ EVOMED

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.