Компанія EVOMED організує поїздку на лікування до Європи згідно з усіма міжнародними нормами. Ми надаємо весь спектр послуг: організуємо винесення/занесення пацієнта, транспортування, супровід, допомагаємо вступити до стаціонару та забираємо після лікування. Якщо ви не можете визначитися з клінікою, ми допоможемо підібрати установу та організуємо поїздку туди в найкоротші терміни.

Транспортування пацієнта проводиться на сучасних мікроавтобусах. У кожній машині, обов’язково, є:

  • ноші для лежачих хворих;
  • вакуумний матрац для перевезення людей після операції на хребті;
  • складні безпечні ноші для перенесення пацієнта поверхами;
  • система контролю клімату;
  • зручні місця для супроводжуючих.

Усі маніпуляції з пацієнтом проводять сертифіковані спеціалісти. Наші санітари регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, вони дбайливо та акуратно занесуть/винесуть хворого, покладуть його в автомобілі у належному положенні.

Організація поїздки на лікування до Європи

Ми працюємо вже 6 років і точно знаємо, наскільки важливо вчасно організувати лікування в Європі. Від реакції медиків чи своєчасної терапії безпосередньо залежить життя та здоров’я людини, тому ми грамотно та швидко плануємо кожну поїздку, не втрачаючи жодної хвилини:

  1. Підбираємо оптимальний та безпечний маршрут.
  2. Організовуємо медичний супровід.
  3. Створюємо комфортні умови для подорожі.
  4. Допомагаємо в лікарні при госпіталізації та виписці.

Відстань для нас не має значення. Ми оперативно та акуратно доставимо хворого до будь-якої країни Європи, без ризику для його самопочуття, здоров’я чи життя.

Перевезення тяжкохворих на лікування в Європу

Для тяжкохворих людей, пацієнтів із травмами хребта або після інсульту передбачена наявність життєво важливого обладнання. Під час транспортування стан клієнта постійно контролює лікар, який у разі погіршення надає екстрену допомогу.

Замовити транспортування хворого на лікування дуже просто: зв’яжіться з нами, опишіть свою ситуацію і терміни. За короткий час ми обговоримо всі нюанси, підготуємо машину та маршрут і доставимо вашу близьку людину на лікування швидко, акуратно та безпечно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.