Надання кисневої підтримки під час перевезення хворих стало особливо актуальним останні 3 роки. Поширення коронавірусу зробило цю послугу затребуваною не тільки для людей похилого віку та тяжкохворих. Сьогодні вона може знадобитися пацієнту будь-якого віку, а отже, вам варто знати, куди можна будь-якої миті звернутися за допомогою.

Кому надається киснева підтримка під час перевезення

Залежно від ситуації, подача кисню може знадобитися і дітям, і дорослим, і людям похилого віку. Найчастіше в ситуаціях, коли пацієнт переносить одне з таких захворювань:

  • тяжка пневмонія з фіброзом, інші тяжкі захворювання легень, а також хірургічні операції на цьому органі;
  • онкологія;
  • після встановлення трахеостоми, яка встановлюється для штучної вентиляції легень;
  • бічний аміотрофічний склероз;
  • інші інфекційні захворювання.

У всіх цих випадках, а також у низці інших ситуацій лікар приймає рішення про необхідність додаткової подачі кисню пацієнтові в період його транспортування до лікарні або додому.

Чому варто замовити перевезення хворого «на кисні» у приватній компанії Евомед?

Організація процесу перевезення пацієнта, який потребує додаткової подачі кисню, має нюанси. Можливість перевозити таких людей мають і державні швидкі допомоги, однак у більшості випадків вони займаються переважно організацією екстрених перевезень. У ситуаціях, коли хворому справді загрожує небезпека, вони можуть швидко відреагувати та врятувати життя.

Для планових перевезень набагато комфортніше звернутися до приватної компанії. Та й екстрені перевезення в деяких випадках набагато надійніше здійснювати саме таким чином. І на те є низка причин:

  • автомобілі, які використовуються приватною компанією для перевезення хворих, новіші та сучасніші
  • все обладнання, яке застосовується для транспортування з киснем, регулярно перевіряється та обслуговується
  • виклики обробляються швидко, а бригада фахівців приїжджає гарантовано та у найкоротший термін
  • усі медики, а також водії, що надають послуги, мають великий досвід проведення найскладніших транспортувань.

Звертаючи в приватну компанію, яка займається перевезенням хворих з кисневою підтримкою, ви можете бути впевнені, що про вашого близького потурбуються належним чином. І його поїздка до лікарні чи додому пройде без ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.