Перевезення лежачих хворих людини по Україні пов’язана з низкою труднощів. Дороги часто завантажені, вони не відрізняються якістю покриття. В таких умовах транспортування хворого вимагає наявності спецтранспорту, в якому пацієнт буде перебувати в комфортних умовах і під наглядом медиків.

+38 (050) 447-75-33

Замовити перевезення лежачого хворого по Україні

EVOMED надає послуги з транспортування хворих по Україні, Києву, області. Ми професійно та безпечно перевеземо пацієнта:

Перевезення хворих по Україні
  • з лікарні в лікарню;
  • на процедури і обстеження;
  • додому після виписки;
  • в інше місто на операцію.

Перевезення здійснюється на спецмашинах, укомплектованих сучасним обладнанням, каталками і медикаментами. При потребі, за пацієнтом буде спостерігати медик.

Транспортування хворого додому після лікування

Перевезення хворого після важких операцій або складного лікування вимагає особливих умов. Ослаблену або лежачу людину не можна перевозити в звичайній машині, це небезпечно для його здоров’я. Автомобілі «швидкої допомоги», в яких є необхідне обладнання, також не доставляють пацієнтів після виписки, це не входить в їх обов’язки. У даній ситуації найрозумнішим рішенням буде скористатися послугами приватної служби перевезення хворих.

Доставку хворого додому здійснюють досвідчені водії – санітари. Вони чудово обізнані, що:

  • лежачим пацієнтам;
  • хворим з переломом шийки стегна;
  • людям, які перенесли інфаркт або інсульт.

категорично протипоказана тряска і поштовхи, тому вибирають найкоротший і найменш завантажений маршрут з хорошим дорожнім покриттям. Санітари також допоможуть винести і занести пацієнта.

В дорозі за станом хворого буде спостерігати бригада медиків, які зможуть надати кваліфіковану допомогу. Всі ці фактори дозволяють нам швидко, професійно і безпечно доставити людину додому після лікування, забезпечити йому комфорт під час поїздки.

Транспортування лежачих онкохворих

Лікування онкології – складний процес, який неймовірно послаблює людину фізично, негативно впливає на його психологічний стан. Пацієнти, ослаблені після хіміотерапії та медикаментозного лікування, часто не можуть пересуватися самостійно, потребують спеціальних умов перевезення. EVOMED надає послуги транспортування пацієнтів з онкологією на спецтранспорті.

Транспортування людей з інвалідністю між містами України

Ситуацій, коли людині з інвалідністю необхідно переїхати з одного міста в інше безліч. Це і поїздка до родичів, на лікування, переїзд на інше місце проживання. Таке транспортування вимагає ретельної підготовки і може здійснюватися навіть на відстані в 2000 км.

Служба транспортування допоможе вам доставити людину з інвалідністю на поїзд, до трапу літака або перевезе його на великі відстані. Наші машини повністю обладнані для таких поїздок: є складні носилки і каталки, хворого виносять і заносять акуратні санітари.

Перевезення людей похилого віку за місто

Служба перевезення потрібна не тільки в екстрених або сумних випадках, є і досить радісні моменти. Виїзна бригада допоможе вам перевезти хворого або лежачого родича на дачу або в санаторій. Співробітники служби забезпечать безпечне транспортування на відпочинок, який позитивно вплине на здоров’я і душевний стан хворої людини.

У EVOMED ви можете замовити послугу транспортування хворого по Україні і Києву в будь-який час. Ми працюємо цілодобово, виїжджаємо на виклик через кілька хвилин і гарантуємо повну безпеку і комфорт пацієнта під час поїздки на будь-які відстані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.