Транспортування хворих на спецтранспорті

EVOMED надає послуги з транспортування лежачих хворих в Кривому Розі. Якщо вам необхідно перевезти близьку людину на приватній швидкій допомозі, ми візьмемо ці турботи на себе і доставимо хворого:

  • з лікарні в лікарню;
  • з лікарні додому;
  • по місту в медичний заклад або лабораторію для обстеження;
  • на поїзд або літак для транспортування на лікування;
  • в інше місто.

Перевезення лежачого хворошо проводиться на сучасних каретах швидкої допомоги. Машини маневрені і універсальні, вони без проблем проїдуть навіть до складного під’їзду. Керують ними досвідчені водії, які заздалегідь прораховують маршрут, щоб доїхати по хорошій дорозі і без пробок.

Оснащення спецмашин для транспортування хворого

Перевезення лежачих хворих в Кривому Розі
Від якісного надання послуг і оснащення машини залежить не тільки комфорт, але і життя, здоров’я пацієнта. Ми це розуміємо, тому передбачили всі нюанси. Зручність у поїздці і дбайливе транспортування хворого забезпечують:

  • досвідчені санітари, які дбайливо і грамотно винесуть і занесуть пацієнта в автомобіль;
  • жорсткі носилки для перевезення, складні – для виносу і заносу в приміщення.

Всі машини – з просторим салоном, тому в них без проблем розміститься пацієнт навіть великої статури, його родичі і медики.

Медичний супровід при транспортуванні хворого

Транспортування лежачих хворих Кривий Ріг
При перевезенні хворого може знадобитися супровід медиків, тому в деяких випадках пацієнта супроводжують лікарі. Вони стежать за його станом здоров’я, при необхідності – надають кваліфіковану медичну допомогу.

Бригада формується в залежності від стану здоров’я та діагнозу пацієнта, з цих же показань підбираються ліки та обладнання.

+38 (050) 447-75-33

Дізнайтеся докладніше про перевезення лежачих хворих прямо зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.