Перевезення лежачих хворих на спецтранспорті: показання та порядок процедури

Як перевезти хвору або літню людину, якщо поїздка в звичайній машині протипоказана? Скористатися послугами спецтранспорту. Автомобілі з досвідченим водієм, оснащені необхідною технікою та медикаментами дозволять вам безпечно перевезти хворого на реабілітацію, лікування або обстеження, в санаторій або інше місто.

+38 (050) 447-75-33

Замовити перевезення лежачого хворого по Києву

Транспортування лежачих хворих по Києву

Людину, прикуту до ліжка, не можна просто взяти і перенести в машину, посадити на пасажирське сидіння. Це небезпечно для його здоров’я і може призвести до травм. У таких випадках краще скористатися послугами професійної бригади. Досвідчені санітари і спеціалізований автомобіль для перевезення лежачих хворих зможуть забезпечити безпеку хворого при транспортуванні:

 • з однієї лікарні в іншу для лікування, яке неможливо здійснити на місці. Як приклад: пацієнта з селища або районного центру потрібно перевезти на операцію в велике місто: Харків, Львів, Київ, Дніпро або Одесу.
 • по місту на обстеження, проходження реабілітаційних процедур або для переміщення в стаціонар;
 • після лікування додому, коли ослаблена хворобою людина не в змозі пересуватися сама або вимагає постійного спостереження медперсоналу після
 • важкого лікування (онкологія, травми шийки стегна, інфаркт, інсульт).

У ситуаціях, коли хворому потрібна термінова медична допомога, також краще замовити послугу термінового транспортування лежачих хворих. Бригада медиків швидко і правильно винесе хворого до машини, забезпечить необхідні умови для перевезення. А досвідчений водій довезе без тряски, яка вкрай протипоказана лежачим пацієнтам.

Перевезення хворих на спецтранспорті по Києву

Транспортування хворого по Києву або між містами на спецмашині передбачає ретельну підготовку. Виходячи з тривалості поїздки і стану пацієнта, підбирається автомобіль, обладнання і супроводжуюча бригада медиків.

Фахівці EVOMED враховують всі параметри, які можуть вплинути на швидкість доставки і безпеку пацієнта:

Перевозка больных Киев
 • Фізико-психологічний стан хворого, ступінь його готовності до далеких або нетривалих поїздкок.
 • Час виїзду, при якому дороги будуть найменш завантажені.
 • Якість дорожнього полотна. Водій підбирає маршрут так, щоб везти пацієнта по рівній дорозі.
 • Особливості під’їзду до пункту призначення. Якщо немає можливості впритул під’їхати до будинку пацієнта, підбираються спеціальні носилки і каталки, бригада санітарів.

Крім того, фахівці EVOMED перед кожною поїздкою перевіряють стан апаратури в машині, підбирають медикаменти, виходячи з анамнезу хвороби.

Цілодобова допомога при транспортуванні хворого

У клініці EVOMED працює служба екстренного перевезення хворого. У разі різкого погіршення здоров’я, ви можете замовити у нас платне транспортування по телефонах, вказаних на сайті.

На термінові виклики виїжджає сучасний реанімобіль з усім необхідним обладнанням. Ми надаємо професійну медичну допомогу ще в дорозі, проводимо екстрену реанімацію і підтримуємо задовільний стан пацієнта дорогою до лікарні.

Перевезення лежачих хворих з лікарні додому

Персонал службы перевозки больных
Послуга транспортування лежачих хворих надається в форматі «від ліжка до ліжка». Ми не просто відвеземо пацієнта з клініки додому, а винесемо його до машини, занесемо в будинок і укладемо в ліжко.

Транспортування лежачих хворих здійснюють досвідчені і фізично сильні санітари, для виносу і занесення використовуються спеціальні носилки. Це дозволяє полегшити процес для хворого, прискорити саму процедуру.

Професійне обладнання для комфортного перевезення хворого

Комфорт під час поїздки – життєва необхідність для тяжко хворої людини. Спеціальні каталки, складні носилки забезпечують зручне і правильне положення пацієнта, прискорюють і полегшують процес.

Ми перевозимо пацієнтів в сучасних реанімобілях, оснащених європейським обладнанням. Спецтранспорт укомплектований спеціальними каталками, в машинах є зручні місця для родичів. Таке оснащення дозволяє нам швидко і безпечно здійснювати перевезення пацієнтів по Україні та Києву навіть по складних маршрутах.

Вартість транспортування лежачих хворих по Києву

Ціна послуги з транспортування хворого формується індивідуально для кожного випадку і залежить від:

 • відстані між пунктами призначення;
 • необхідності в виїзді бригади медиків або санітарів для екстренного транспортування або перевезення тяжкохворих пацієнтів;
 • необхідності в підйомі / спуску хворого;
 • індивідуальних побажань замовників: додаткове місце для родичів, перевезення багажу з пацієнтом та ін.
Ато для перевозки лежачих
Кожному нашому пацієнту ми забезпечуємо комфорт і безпеку під час поїздки, гарантуємо своєчасне і безпечне транспортування хворого на сучасному реанімобілі.

One Comment

 1. Pingback: Перевезення лежачих хворих - як перевезти прикуту до ліжка людину?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.