Перевезення лежачих хворих – складний і дуже відповідальний процес. Пацієнти, позбавлені можливості самостійно пересуватися, вкрай вразливі і вимагають створення особливих умов для переміщення. Безпечно і комфортно транспортувати лежачого хворого можна тільки звернувшись за допомогою до професіоналів, які мають великий досвід роботи в цій сфері і все необхідне обладнання.

+38 (050) 447-75-33

Замовити перевезення лежачого хворого по Миколеєву

Особливості перевезення лежачих хворих в Миколаєві

Така послуга, як медичне таксі, виникла не дуже давно. Але за час її існування, вона допомогла величезній кількості людей безпечно подолати відстань до лікарні або дістатися додому. Ми пропонуємо нашим пацієнтом комфортні умови перевезення по Миколаєву за його межами.

Перше, що кидається в очі людям, які вперше стикаються з поняттям «медичне таксі» – спеціальний транспорт. Зовні автомобілі нагадують швидку допомогу. Однак, транспортні засоби, що передбачають можливість транспортування на далекі відстані, обладнуються більш ретельно:

  • всі машини обов’язково обладнані спеціальною підвіскою, що дозволяє мінімізувати тряску на дорозі;
  • каталка, на якій перевозиться пацієнт, досить зручна і безпечна. На час, проведений в дорозі, людину обов’язково пристібають ременями безпеки, щоб уникнути випадкового падіння і травмування;
  • в салоні автомобіля є все необхідне обладнання на випадок, якщо в процесі транспортування пацієнту стане гірше. Завжди є доступ до кисню, а також лікарських препаратів для нормалізації стану пацієнта;
  • за допомогою обладнання та датчиків, життєво важливі показники відслідковуються щомиті, що дозволяє лікарю моментально відреагувати на будь-які зміни і стабілізувати ситуацію в найкоротші терміни.

Окремо варто сказати про бригаду, яка займається перевезенням. В команду входять лікарі, які мають досвід роботи в самих різних екстремальних ситуаціях, а також водії, навчені правильно перевозити хворих. При бажанні, в машині може розташуватися і супроводжуючий пацієнта, щоб бути поруч і надати пацієнту моральну підтримку.

На відміну від звичайної швидкої допомоги, медичні бригади, які займаються транспортуванням хворих, рідко роблять незаплановані виїзди. Зазвичай такі поїздки ретельно плануються заздалегідь, що також дозволяє знизити можливі ризики: продумується час і маршрут, заздалегідь готується все необхідне обладнання. Така підготовка дозволяє знизити можливі ризики і зробити переїзд більш комфортним.

Як замовити перевезення лежачого хворого в Миколаєві

Для того щоб транспортувати лежачого пацієнта і відвезти його до лікарні, реабілітаційний центр, додому або будь-яке інше місце, необхідно заздалегідь звернутися до нас. Після узгодження маршруту і відповідного часу, ми підготуємося до перевезення.

Для доставки пацієнта до машини, ми маємо повний асортимент обладнання: сучасні коляски, каталки. Команда фахівців допоможе вашому близькому дістатися і розташуватися в салоні автомобіля, а також контролюватиме його стан протягом всього шляху.

Вивантаження з автомобіля і доставка в пункт призначення також входять в список наших послуг. Ми особисто доставляємо наших пацієнтів від ліжка до ліжка.

Для здійснення перевезення члену сім’ї або опікуну хворого необхідно лише укласти договір і оплатити послуги. А всю решту турботи ми візьмемо на себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.