Державна швидка допомога приїжджає до пацієнтів тільки тоді, коли їм потрібна невідкладна допомога або термінова доставка в лікарню. У всіх інших випадках родичі повинні самостійно вирішити, як транспортувати хвору людину і оплатити цю послугу. На щастя, така послуга є, і коштує вона не так дорого, як може здатися.

Замовити приватний реанімобіль можна в випадках:

  • пацієнта виписують додому для подальшого лікування, але його стан не дозволяє йому сидіти, наприклад, після операції;
  • при необхідності перевезення хворих з порушеннями роботи опорно-рухового апарату, наприклад, при наявності травм нижніх кінцівок;
  • коли потрібно перевезти людину з однієї лікарні в іншу для подальшого лікування;
  • для проходження обстеження при важких захворюваннях;
  • якщо необхідно доставити літнью людину в пансіонат;
  • при наслідках інсульту, паралічі;
  • в разі потреби перевезти пацієнта з одного міста в інше.

Всі ці ситуації не покриваються послугами державної швидкої допомоги. Їх компетенція – доставка хворих людей до найближчого медичного закладу.

+38 (050) 447-75-33

Замовити реанімобіль

Сьогодні замовити приватний реанімобіль в Кривому Розі дуже просто. Заздалегідь обговоривши всі умови, ви можете доставити хвору людину куди завгодно. При цьому для нього будуть створені саме такі умови, яких він потребує.

Важливо знати, що за своїми можливостями, приватні бригади і самі реанімобілі не тільки не поступаються, але часто і перевершують державні аналоги. Якість обладнання в них часто вище, асортимент медикаментів значно ширше, а професіоналізм медиків додатково підкріплений їх доброзичливим ставленням до своїх пацієнтів. Так що при необхідності ви можете сміливо звертатися і замовляти приватну швидку допомогу для будь-яких перевезень.

+38 (050) 447-75-33

Замовити приватну швидку допомогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.