Серйозні труднощі можуть виникати на етапі переміщення хворих людей з будинку до машини. Здебільшого це пов’язано з відсутністю пандусів, вантажних ліфтів та іншого спеціалізованого обладнання в будинках і на вулицях. Тому на цьому етапі також варто залучити фахівців. Вони допоможуть перенести людину, забезпечивши йому безпеку і комфорт.

+38 (050) 447-75-33

Замовити перевезення лежачого хворого від ліжка до ліжка

Трохи простіше доставити людину від автомобіля до спеціалізованого закладу. Однак і там потрібна особлива обережність, адже етап вивантаження хворого з машини дуже відповідальний і небезпечний. І тільки правильно продуманий і відпрацьований алгоритм дій всієї команди може гарантувати безпеку.

Перевезення хворого від ліжка до ліжка

Професійно здійснюємо транспортування і організовуємо комплексний супровід літніх, лежачих і людей з обмеженими можливостями:

    • Сучасне обладнання;
    • Перевезення від ліжка до ліжка, комплекс послуг під ключ;
    • Ввічливе ставлення і конфіденційність.

Правильно організоване транспортування хворої людини від ліжка до ліжка може бути цілком безпечним і навіть комфортним, якщо маршрут і кожен етап поїздки точно продуманий. Саме тому для перевезення хворих від ліжка до ліжка в Києві ми рекомендуємо вам звертатися до професіоналів, а не намагатися організувати все самостійно, ризикуючи здоров’ям близької людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.