Запій – вірна ознака прогресуючої алкогольної залежності. Характеризується тривалим (понад 2-х днів) вживанням спиртного і погіршенням стану здоров’я. Людина в запої не здатна тверезо оцінювати ситуацію і дії інших людей, може наразити на небезпеку себе або близьких. Якщо вчасно не вжити заходів, все може закінчитися серйозними травмами і навіть летальним випадком.

+38 (050) 447-75-33

Замовити виїзд нарколога на дім

Наркологічна клініка EVOMED надає послуги по виведенню з запою на дому або в умовах стаціонару. Ми проводимо лікування алкоголізму і наркоманії, допомагаємо навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Звертайтеся до нас в будь-який час – ми працюємо цілодобово, і готові допомогти вам в період кризи.

Що робити, якщо близька людина в запої

Рідним і близьким, які зіткнулися з запоєм родича, важливо пам’ятати: ломка лякає алкоголіка більше, ніж загрози, а заборона на випивку викликає лише агресію. Не намагайтеся вплинути на нього докорами – це не допоможе. Запам’ятайте важливі правила:

  1. Не давайте будь-які ліки самостійно, тому що реакція ослабленого організму з великою кількістю алкоголю в крові може бути непередбачуваною.
  2. Не відбирайте спиртне, не замикайте алкоголіка вдома і не намагайтеся загрожувати – людина в стані запою неадекватна, і скандал може призвести до сумних наслідків.
  3. Постарайтеся умовити близьку людину добровільно прийняти професійну допомогу, тому що лікар-нарколог не має права вчиняти будь-які дії без згоди хворого.
  4. Зателефонуйте нам за тел … .і залиште замовлення. Фахівець зв’яжеться з вами протягом 10-15 хвилин, уточнить деталі і виїде за адресою.
  5. Постарайтеся спокійно умовити хворого потерпіти і не випивати до приїзду нарколога.

Звернутися в нашу клініку ви можете в будь-який час, лікування проходить анонімно. Лікар, який прибув на виїзд, швидко і професійно оцінить ситуацію, порекомендує оптимальне лікування: виведення з запою на дому або поїздку в стаціонар. Остання необхідна в разі тривалого запою, сильної інтоксикації або загострення хронічних захворювань.

В чому полягає процедура виведення з запою

Будь-яке лікарське втручання починається з діагностики, запій не виняток. Нарколог оцінює стан хворого і тільки після цього вирішує, де проводити виведення з запою – вдома або в стаціонарі. У разі легкої стадії запою і невеликій ломкці лікар проведе процедуру на дому, якщо ж присутня важка форма інтоксикації – порекомендує стаціонар.

Наступний етап – детоксикація організму. Пацієнту встановлюють крапельниці, які очищають кров від алкогольних канцерогенів, усувають тремор, нудоту, аритмію або алергічну реакцію.

Якщо даний випадок запою – перший, то нарколог призначить подальшу терапію і порадить пацієнту звернутися до психолога. Якщо ж пацієнт іде в запої регулярно, лікар буде рекомендувати лікування від алкоголізму в умовах клініки.

Виведення із запою в умовах стаціонару

Тривалий запій, наявність у пацієнта хронічних захворювань і сильна інтоксикація організму – прямий показник до госпіталізації. В даному випадку наш фахівець має право рекомендувати лікування в стаціонарі.

По приїзду в клініку хворому підбирається індивідуальний курс лікування на підставі огляду та результатів аналізів. Пацієнт проходить медикаментозну і противорецидивную терапію. Курс лікування триває приблизно 5 днів і включає:

  • плазмаферез;
  • ксенотерапію;
  • роботу з психологом;
  • кодування від алкогольної залежності.

Всі призначення і маніпуляції проводяться тільки з дозволу хворого.

Виведення із запою на дому

У разі, коли інтенсивна терапія не потрібна, лікар-нарколог клініки виводить пацієнта із запою на дому. У послугу входить попередня діагностика стану пацієнта, які очищають і лікувальна крапельниця, призначення подальшої терапії.

Всі маніпуляції проходять під суворим контролем лікаря, тільки за згодою пацієнта або його представників. Важливо розуміти, що виведення з запою на дому – це лише очищення організму від токсинів і перша стадія терапії. Щоб уникнути рецидиву ми рекомендуємо пройти кодування і курс психологічної допомоги.

Чому варто звернутися в клініку EVOMED для виведення з запою

Наша клініка піклується про якість своїх послуг, тому ми практикуємо індивідуальний підхід до пацієнтів. Ми намагаємося підібрати максимально зручний формат лікування і пропонуємо:

амбулаторне або стаціонарне лікування;

терапію в форматі денного стаціонару та лікування на дому;

допомога і госпіталізація 24 години на добу;

лікування у профільних фахівців з великим практичним досвідом;доступну цінову політику з гнучкими умовами оплати.

Звертайтеся, і ми допоможемо вам в будь-який час доби. Залиште заявку для виклику лікаря, і ми опрацюємо її максимально оперативно: зв’яжемося з вами, приїдемо за адресою, виведемо із запою і підберемо потрібний формат лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.